Kurumsal

BİZ KİMİZ?
Bizler; yaptığımız işlere eleştirel bir bakış açısı getirebilmeyi, problem çözebilmeyi, kendi yolumuzu çizebilmeyi, sürekli değişen bir çevrede yeni ilişkiler kurabilmeyi, geleceği kavrayabilmeyi hatta yeniden yaratabilmeyi, öncelikle kendine faydalı, sonrasında çevresine ve milletine faydalı bireyler olabilmeyi hedef edindik.

Biliyoruz ki başarısızlığın açıklaması yok. Bu çağın koşullarına ayak uydurabilmek için kendi kendine yetebilen, karar verebilen, kararlarının sonucuna katlanabilen bireyler olmayı öğrenmek durumundayız. İnanılmaz hızlı ve öngörülmez değişimle baş edebilmek için empati ve hayal gücümüzü kullanabilmekten, eleştirel ve yaratıcı düşünmekten başka çaremiz yok. Sanayi sonrası toplumun bireyleri etkili ve başarılı olabilmek için ahlaklı, despot olmayan, farklılıkları hoş gören, yeniliğe açık, yaratıcı ve özgür bir çevreye ihtiyaç duyuyorlar. İçinde yaşadığımız çağ bizden hayal gücü, yaratıcılık, özgüven, otokontrol, içsel motivasyon, öz disiplin bekliyor.

Ahlaki ve İnsancıl değerler çerçevesinde, esneklik, yüksek uyum yeteneği, dinamizm, empati, işbirliği gibi değerler bugünün öncelikli nitelikleri. Hangi işi yaparsak yapalım hem bireyler hem de kurum olarak bunlar olmazsa olmaz özelliklerimizdir.

Nuran ERDOĞAN
Genel Müdür

* "Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep; Dediler ilim geride, illa edep illa edep." YUNUS EMRE
* "Tasarım, insan yapımı ürünlerin ruhudur. Önemli olan tasarımın nasıl göründüğü veya nasıl hissettirdiği değil, nasıl çalıştığıdır." STEVE JOBS


HAKKIMIZDA
ENPROJE Danışmanlık Mühendislik 11.04.2013 günü kurulmuştur. Gücünü 25 yıllık deneyimlerden ve insana verdiği önemden almaktadır.

Firma kurucusu Nuran ERDOĞAN okul yıllarından itibaren SAMKO A.Ş. Firmasında Elektrik ve Mekanik Uygulama projelerinde yer almıştır. Mezun olduktan sonra ise yine aynı firmada 2003 yılına kadar Proje Mühendisliği görevinin yanında Özellikle proje süreçlerinin, ISO 9001 standartlarına uygun olarak dokümanlarının hazırlanması, uygulanması ve şirket genelinde uygulanmasının denetimi görevini üstlenmiştir.

2003 yılında Firma Ortağı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak Firmanın Daveti üzerine Öneren Proje ve Mühendislik firmasına katılmış, 2013 yılına kadar firmanın yaptığı her türlü faaliyette etkin rol almıştır.

Yer almış olduğu her firmada kendi firması gibi liderlik etmiş, ahlaki, teknik ve ticari olarak firma çıkarlarını ön planda tutmuştur. Bu çalışma disiplini ile edinmiş olduğu sektörel bağlar, iş yapabilme yeteneği ve yönetebilme yeteneği ve müşterilerden kazandığı güven ile ENPROJE’yi günümüze kadar taşımıştır.

Nuran ERDOĞAN Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1994 yılında mezun olmuş, evli ve 3 kız çocuğu annesidir.